• info@softbar.co.il
  • 077-5006052

IT ותשתיות

LINE 01

 

PIC1תחזוקה שוטפת ומקצועית של מערכות מחשוב הקיימות כיום בשוק העבודה בישראל, איננה עוד עניין פשוט של מה-בכך, היא דורשת ידע, זמינות ופיקוח קבוע. חברת Softbar מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של אופני התקשרות למיקור חוץ של עובדים מקצועיים בעל וותק רב בתחומי ניהול רשתות ותקשורת.


ככל שהשוק העולמי מתרחב ונשען יותר ויותר על טכנולוגיות אינטרנט, קוויות ואלחוטיות כאחד, הופכת תשתית הרשת למרכיב קריטי עבור העסקים.
החידושים הטכנולוגיים והעסקיים המאפיינים את תנאי השוק הנוכחי דורשים תשתיות רשת בעלות כושר תגובה מהיר, המתוכננות באופן המאפשר לשלוט בעלויות ולצמצם סיכונים לעסק - תוך הקפדה על גמישות ויכולת למצות כל הזדמנות חדשה.
מניסיוננו למדנו כי אין ארגונים שיש להם צרכים זהים מבחינת שרות. לכל ארגון יש את הדגשים הייחודיים שלו ולפיכך אנו ערוכים לתרום מניסיוננו ולהתאים את שיטת ההתקשרות המתאימה ביותר ללקוח.

עם פתרונות המיקור המיוחדים שלנו חברת Softbar  מספקת את שירותיה עבור עסקים בכל תחום וגודל ומעניקה שירותי מיקור חוץ בהתאם לאסטרטגיה של החברה שלך, לתהליכים בחברה ולכלים הטכנולוגיים המופעלים בה.   

 


 ניהול פרויקטים

במסגרת ניהול פרויקטים, צוות Softbar  מציעים את שירותיהם ומובילים בעצמם את התהליכים הדרושים להקמת מערכות ייעודיות עבור צרכיהם של העסקים בהתאם למבנה הארגון, אופיו וסוגו, כמות העובדים ומשתנים נוספים, וזאת במטרה ליצור תשתית יציבה לניהול עבודת הארגון באופן יעיל.

חברת Softbar  מעניקה פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום, שמטרתה לקבל מהעסק את התמונה המציאותית והמלאה ביותר על מאפייניו השונים, ולבנות יחד את התכנית האידיאלית אשר תספק את פתרונות המחשוב המתאימים ביותר עבור העסק. במהלך הפגישה תוכלו להתרשם עד כמה משתלמת העבודה עם חברת שירותי מחשוב מנוסה ומקצועית. 


אבטחת מידע

מחלקת אבטחת המידע שלנו אמונה על תכנון, יישום ובקרה על פתרונות אבטחת מידע, מתוך תפיסה מערכתית כוללת וראיה תשתיתית. SoftBar אינה מייצגת אף יצרן ואינה מצויה בקשרי אינטרסים כאלה ואחרים עם יצרן או משווק של מערכות אבטחת מידע, דבר המאפשר לנו מתן ייעוץ אובייקטיבי, נטול פניות, המונחה ע"י האינטרסים של הלקוח בלבד.

אנו גאים להציג סל פתרונות אבטחת מידע אשר יתאים לכל סוג , גודל וייעוד העסק. על מנת לספק מענה איכותי מלא ורלוונטי לכלל האיומים על נכסי הלקוח חברת אנו בוחנים באופן שוטף עדכונים לפתרונות קיימים ופתרונות חדשים ומעדכנת את סל הפתרונות שלה לפי סטנדרטים בינלאומיים.

חברת SoftBar גאה בהון האנושי שלה. לחברה צוות בעל התמחות טכנולוגית מקצועית עם ניסיון רב בתחום אבטחת המידע והתקשורת. הצוות ילווה ויסייע בהובלת תהליך מובנה הכולל תכנון ויישום של אבטחת-מידע בארגונים ובזכות וכך יכסה את מכלול המרכיבים של אבטחת המידע בארגון.   


 שירותי Helpdesk

 אנו מפעילים מוקד Helpdesk המאויש בכל שעות הפעילות ומספק מענה ראשוני מיידי לכל תקלה או בעיה ע׳׳י התחברות מרחוק או הדרכה טלפונית.

השירות מאפשר לך הלקוח להתמקד בתחום פעילותך העסקית, תוך קבלת גיבוי טכני מלא בזמן אמת מחברה בעלת התמחות בתחום. זהו פתרון חסכוני לטיפול בתקלות ברמת המשתמש עבור כלל המערכות הפועלות בעסק.  


 חסכון ויעילות

זמן - הוצאת פעילות משנית למיקור חוץ, והשארת פעילות הליבה בתוך הארגון מאפשרים לארגון להתמקד בפעילות זו, לייצר התמחות, לשכלל ואף לייצר יתרון על פני המתחרים,

העברת פעילות לספק שירותי מיקור החוץ המתמחה באותה פעילות, מאפשרת לחברה ליהנות מהידע והניסיון שיש לאותה חברה לטובת הצרכים והאינטרסים שלה. עקומת הלמידה, הטעויות שייעשו והיציאה מהמיקוד במה שהארגון עושה טוב יחסכו בעת הפנייה למיקור חוץ.

עלויות - חיסכון בעלויות העסקת אדמיניסטרטיבית הכוללות תשלומים עבור: ימי חופשה ומחלה, פנסיה ופיצויים, דמי הבראה שנתיים ונסיעות.

חיסכון בכסף ומשאבים על ידי הוצאת תחומים שהחברה פחות מקצועית בה החברה יכולה לחסוך בכסף על ידי כך שהיא לא נדרשת ללמוד את הליבה והבסיס בתחומים רבים שכן הידע המקצועי כבר קיים.

חיסכון בעלויות במגוון רחב של תחומים: עמדת מחשב, שרתים, תשתיוץ, ציוד קצה, ריהוט משרדי, ציוד משרדי מתכלה, טלפוניה, אבטחה ועוד.

הוזלת עלויות רכש מנהלי לחברה הכולל: רכבי חברה בליסינג, ריהוט, ציוד,מיכון משרדי ועוד

ארגון - חברת Softbar בונה עבור לקוחותיה תשתיות מקצועיות ויעילות לתפעול וכן מרכזת את כל מה שקשור בתחום תחת קורת גג אחת. 


לתיאום פגישה

דוא"ל : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון: 077-5006052